Bulut Servisi Com Logo
EarthLink Yeni Servisleri ile Buluta Göçü Hızlandırıyor EarthLink Yeni Servisleri ile Buluta Göçü Hızlandırıyor
Lider Ağ Servisleri Sağlayıcısı EarthLink, müşterilerine mükemmel bir deneyim sunabilmek ve perakende satışlarını arttırmayı amaçlıyor. Bu sebeple yeni servis ve araçlarını müşteri merkezli bulut... EarthLink Yeni Servisleri ile Buluta Göçü Hızlandırıyor

Lider Ağ Servisleri Sağlayıcısı EarthLink, müşterilerine mükemmel bir deneyim sunabilmek ve perakende satışlarını arttırmayı amaçlıyor. Bu sebeple yeni servis ve araçlarını müşteri merkezli bulut ortamına taşıyacağını duyurdu. Şirketin perakendenin buluta taşınmasını hızlandıracak Ağ Olgunluk Değerlendirme aracıyla birlikte, iş gereksinimleri ve teknik ihtiyacları karşılamak için bulut tabanlı ideal bir platform seçme konusunda müşterilerine yardımcı olmak amacıyla geliştirdiği yeni Bulut Sağlayıcı Seçme Servisi’nin NRF Yıllık Toplantı & EXPO’ya damgasını vurması bekleniyor.

Özellikle perakendeciler ve birden fazla lokasyonda hizmet sunan işletmelerin müşterileri ile yakınlaşmalarını sağlayacak bir ağı güçlendirecek. Çalışan performansını geliştirecek ve asgari büyümeyi sürdürmek için yapılmış bu çalışmalar ve EarthLink’in pazara bu araç ve servisleri sunma kararı yıllardır gerçekleştirilen bir çalışmaya dayanıyor.

EarthLink Bulut Sağlayıcısı Seçme Servisi

EarthLink’in Cloud Express’i içeren yeni profesyonel danışmanlığı şirketin mevcut bulut hizmeti sunan doğal bir uzantısı. AWS, Microsoft Azure, IBM SoftLayer, Rackspace ve CloudSigma gibi büyük bulut platformu sağlayıcıların kullanması için üstün uygulama performansı ve güvenirlilik sağlıyor.

Yeni servis, Salesforce gibi büyük SaaS sağlayıcıları ve POS gibi hızla büyüyen perakende satış uygulamaları ile EarthLink’in uzmanlığını güçlendiriyor.

Özetlersek amaçları müşterilerine şu anda ve gelecekteki ihtiyaçları için mümkün olan en iyi platformu seçerek iş gereksinimlerine uzman değerlendirmesi sunmak.

EarthLink Bulut ve Ağ Olgunluk Değerlendirme aracı

Bu basit çevrimiçi değerlendirme aracının amacı; BT liderlerine şirket verilerini ve itibarını korurken onlara tarafsızca eksik yönleri gösterecek. Ayrıca fırsatlara odaklanarak BT işlemlerinin yönetiminde yenilik sunmak ve ayrıca müşteri deneyimini geliştirmektir.

Sonuç olarak bu öncelikleri dengeleme sürecinin yönetiminde ihtiyacı olan bilgileri liderlere sunarak onlara destek olur.

EarthLink’in başkanı ve CEO’su olan Joe Eazor, satıcıların çoğunluğunun buluta geçmenin kaçınılmaz olduğunun farkında olduklarını belirtiyor. Ağ ihtiyaçlarının ne olduğu ve en uygun platform sağlayıcısının hangisi olduğunu bulmak için çabaladıklarını belirtiyor. EarthLink’in yeni teklifleri, ağ tasarımı, optimizasyonu ve yönetimindeki derin uzmanlığa sahip oluşlarının, genişleyen profesyonel servis girişimlerinin bulunması ve büyük bulut platformları ile olan güvenilir ilişkilerini güçlendirdiğini belirtiyor.

Niyetlerinin tümünü bir araya getirerek perakendecilere 2016 ve sonrasında büyük bir sıçrama yaptırmak olduğunun altını çiziyor.