Bulut Servisi Com Logo
BT Riverbed Servisi ile Bulutların Bulutu Hızlanıyor BT Riverbed Servisi ile Bulutların Bulutu Hızlanıyor
Müşteriler bulut uygulamalarını kullanmaya başladığında gelişmiş performanstan faydalanacaklar. BT Bulutların bulutu vizyonunun bir parçası olarak sanal Riverbed SteelHead ivmelendirme teknolojisi uygulamasını duyurdu. Bu uygulama... BT Riverbed Servisi ile Bulutların Bulutu Hızlanıyor

Müşteriler bulut uygulamalarını kullanmaya başladığında gelişmiş performanstan faydalanacaklar.

BT Bulutların bulutu vizyonunun bir parçası olarak sanal Riverbed SteelHead ivmelendirme teknolojisi uygulamasını duyurdu. Bu uygulama müşterilerinin BT bulut servislerine ve diğer yazılım servisi tekliflerine daha iyi bir performans ile ulaşmalarını sağlıyor.

Küresel Telekom ağının çekirdeğine Riverbed teknolojisi ilk kez uygulandı.

BT ve Riverbed Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da bulunan küresel şirketlerin merkezine yüksek kapasite internet dağıtım noktası ve doğrudan bağlantı sağlayacak.

Servis 2016’nın başlarında 198 ülke ve bölgede BT’nin IP Connect VPN üzerinden kullanılabilir ve erişilebilir hale gelecek.

Microsoft Office 365 verimlilik paketi gibi Saas uygulamaları için bir dizi yeni kapasiteyle ağ performansında önemli gelişim gösterdi.

Sanallaştırılmış Ağ Fonksiyonu, müşterilere uygulamaların performans yönetiminde kolaylık sağlıyor. Özel ve genel bulutlara yüksek hızda erişim yönetimi gibi sanallaştırılmış kapsamlı fonksiyonlardan yararlanabilmeleri için yardımcı oluyor.

BT’nin Küresel Ağ Servisleri Genel Müdür Yardımcısı Keith Langride: “Bulutların Bulutu hızla amacına ulaşıyor. Hizmet olarak Riverbed’i kullanan müşterilerimizin karşılaştığı kilit sorunlardan biri: bulut içinde barındırılan uygulamaların performansı ve güvenirliği hakkında. Bu amaçla büyük bulut sağlayıcılarıyla doğrudan ağ bağlantısı üzerinde barındırılan uygulamalar için daha yüksek hız, performans ve denetim sağlayacak yeni bir servis geliştirdik. Riverbed ile sunulan servis, yazılım tanımlı ağlara yolculuk esnasında bir dönüm noktası ve rakiplerimize karşı ek bir farklılaştırıcı olduğunu” kaydediyor.

SteelHead, SteelFusion ve Riverbed kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Paul O’Farrell: “CIO’lar uygulamaların teslim sorunlarını çözme esnasında hibrit’ün tüm yararlarının tadını çıkarmak istiyor.

Riverbed WAN optimizasyonunu 2004 yılında icat etti ve SteelHead lansmanı ile bugün uygulama performans altyapısında lider konumda bulunuyor.

Bulut Bağlantı servisi üzerinden BT ve Riverbed eşsiz bir uygulama kullanılabilirliği ve ivme için bulut tabanlı bir çözüm sunuyor.

BT’nin teknoloji öngörüsü: Bulutların Bulutu

Bulut daha önce var olmayan seçenekler yaratıyor.

Bu seçenekler daha hızlı yenilik, düşük maliyetler ve müşterileri mutlu etmek gibi önemli eylemleri gerçekleştirmek için yetenekli ve güvenli donanım değişikliğiyle geliyor.

BT’nin Bulutların Bulutu vizyonu müşterilerin nerede olduğuna ve nereye dayandığına bakmaksızın ihtiyaç duydukları veriye ve uygulamalara güvenli ve kolayca bağlanmalarına imkan tanıyor.

Bir bulut servis entegratörü olarak, müsterilerin buluta yolculuğu sırasında karışıklık, risk ve maliyeti azaltarak güvenli ve başarılı haraket etmesine yardım ediyor. Ayrıca ihtiyaç duydukları sonuçları elde edecek şekilde bir yol haritası seçeneği sunuyor.

Performans, güvenlik sağlama ve fiyatlandırmada tek bir Hizmet Seviyesi Anlaşması altında ağdan buluta tüm süreç BT tarafından yönetiliyor.

BT Hakkında

Amacı iletişim gücünü kullanarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek. Ayrıca 170’den fazla ülkede iletişim çözümleriyle müşterilerine hizmet veren dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri.

Temel faaliyetleri küresel ağa bağlı BT hizmetlerinin yerel, ulusal ve uluslararası telekomünikasyon servislerinin, müşterilerine evde, iş yerinde ve hareket halindeyken, geniş bant, TV ve internet, sabit/mobil sağlayıcılar ve hizmetler sağlanmasını içeriyor.

British Telekomünikasyon plc (BT) , BT Grup plc’nin tamamına sahip olduğu alt kuruluşları ve hemen hemen tüm işletmelerini ve BT Grubun varlıklarını kapsar.

BT Grup plc Londra ve New York borsalarında işlem görmektedir.

Riverbed Hakkında

Riverbed, 1 milyar dolar yıllık geliriyle, uygulama performans altyapısıyla beklenen uygulamaları gerçekleştirebilir. Aynı zamanda veriye ihtiyaç duyulduğunda her zaman kullanılabilen, performans sorunlarını önceden saptayıp önlemler alınabilen eksiksiz platform sunmak konusunda lider konumda bulunmaktadır.

Riverbed, çalışanların üretkenliğini en üst düzeye çıkarma ve operasyonel çevikliğe sahip yeni formlar oluşturmak için BT’den yararlanarak uygulama performansını bir rekabet avantajı haline dönüştürmeye olanak sağlar.